Активісти Тернопільщини штурмують Київ стартапами

Молодь Бучача пропонує проект, який змінить культурне середовище містечка.

Вже декілька десятків днів в інтернет-просторі активісти з усіх куточків України в рамках проекту “Idea-X” боряться за звання кращого проекту та головний приз у кожній категорії – 100 000 гривень.

“Idea-X”— це платформа для людей, які люблять створювати і підтримувати цікаві і корисні ідеї та ділитися ними. Це можливість самореалізуватися і втілити в життя суспільно важливу та корисну справу.

Молоді активісти з міста Бучача з проектом “Розвиток молоді Бучача”, подали ідею на конкурс “Nescafe IdeaX” і пройшли у 30 найкращих соціальних проектів України, де можуть виграти кошти, необхідні для молодіжного та соціального розвитку міста.

Ці люди впродовж декількох років намагаються втілити в життя свої задуми у рідному місті. Їхня мета діяльності – об’єднати молодь, створити активний та ініціативний молодіжний рух Бучача. В результаті чого формуватимуться молодіжні лідери, які будуть змінювати світ навколо себе: місто, країну, оточення.

В основі стоїть Молодіжний портал Бучача ГО «Бучач-АРТ» із активним залученням усіх молодіжних об’єднань міста (громадські молодіжні організації, шкільні самоврядування, студентські ради, молодіжні ініціативи).

Основні три напрямки реалізації коштів:
І. Завершення ремонту приміщення «Просвіти», яке є місцем зібрань бучацької молоді та за сумісництвом «Фабрикою Св. Миколая».
ІІ. Створення Інформаційного порталу молодіжних новин – ресурсу, який консолідує молодіжні новини та розповсюдить їх серед цільової аудиторії.
ІІІ. Вітлення молодіжних проектів.
«Школа журналістики»,«Фестиваль можливостей», «Молодіжний Форум Бучача». В 2014 році «Молодіжний Форум Бучача» зібрав понад 160 учасників з 6 різних міст.

Зараз проект “Розвиток молоді Бучача” пройшов у фінал разом з усіма найкращими. Як стало відомо згодом, це єдиний проект в області, який зумів подолати потрібний бар”єр голосів і, тому, саме зараз, йому як ніколи потрібна ваша підтримка. Кожен може долучитися до спільної справи лише одним кліком.

Підтримайте це починання — проголосуйте за молодь. Саме зараз кожен із нас, не словом, а ділом, може вставити свою цеглинку у побудову молодого, правильно вихованого, незаангажованого стереотипами суспільства.

Щоб проголосувати. перейдіть за посиланням: https://www.ideax-nescafe.com.ua/2843308

Тетяна Іваніцька

iYrgTwrLrlY

Post Comment