Один вечір із життя Арт-двору

1а
Мар’яна Максим’як відкрила виставку “Бучач в Instagram”, у якій зібрано  фото 80-ти користувачів Іnstagramy, які фотографували місто. До виставки увійшло близько 200 фото, які є відображенням Бучача у баченні гостей та місцевих жителів.
2
Цього вечора свою також роботу презентував мовний центр «ABC», що віднедавна функціює в Бучачі. Школа вивчення мови запросила до співпраці мешканців міста і розіграла сертифікат на безкоштовну участь у літньому мовному таборі. Леся Хом’як  виграла цей сертифікат і подарувала його маленькій бучачанці, яка з вдячністю прийняла презент.
4
Перед презентацією проекту «Твоя Країна»  Василь Кулевчук, координатор цього проекту, провів руханку. Гості Арт-двору із задоволенням приєднались і таким чином підняли рівень ендорфіну в крові.
7


8
Євген Демченко, засновник проекту «Твоя Країна», розповідав з чого все почалось, як провести візит у своєму місті, а також поділився досвідом про те, як до 25 років об’їздити 25 областей.
12

13

10
Також  у Арт-двір завітав  Артур Ґаутама, який приїхав до Бучача з Луцька, автостопом через Чернівці. До речі, кілька тижнів тому Артур був у J.Lab і мав зустріч із студентами Острозької академії.
14
Завершував вечір тернопільський музичний інді-поп дует «Tic Tu», який мотивами електронної музики створив особливо приємну атмосферу, слухачі із задоволенням рухались в такт мелодії.
zQOoVPiAajw
Гості Арт-двору залишають відгуки про це місце з надією повернутись туди ще раз.
16
Коли в однин час і в одному місці збирається стільки ініціативних людей, то це не буде марно, такі зустрічі мотивують робити більше й якісніше. Цього дня цим місцем був Арт-двір.
3

15
Задоволені теплим прийомом джейлебівці повернулись додому з бажанням відвідати Бучач знову.
DSC_0557

Джерело: J.Lab

Share This Post

Post Comment